Příští zápas

SK Poříčany A vs SK Posázavan Poříčí n/S

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00

SKFS Pohár: SK Poříčany vs. ČLU Beroun

Po vyřazení Hudlic na penalty a výhře 4:3 nad Kosoří čekal fotbalisty Berouna ve čtvrtfinále poháru SKFS tvrdý oříšek. Poříčany se drží na druhém místě středočeského krajského přeboru za nekompromisním Milínem. Souboj měl od prvních minut jasného favorita, domácí zvítězili nelítostně a neskutečně 23:1.

Už před úvodním hvizdem bylo jasné, kdo má k postupu blíže. Hosté totiž přijeli s hodně mladou sestavou, kterou doplnil čtyřiapadesátiletý vedoucí Martin Pech. Ze zbytku základní jedenáctky už byli plnoletí jen Čihák (18) a Trnka s Šikanedrem (oba 20).

Poříčany se od prvních okamžiků tlačily do zakončení a ani vedení 4:0 ve 14. minutě jim nestačilo. Ze své hry domácí celek nepolevil a přidával jednu přesnou trefu za druhou.

Utkání sledovalo 233 fanoušků, kteří viděli celkem čtyřiadvacet branek. Za hosty se krátce po poločase trefil Šikanedr.

Český lev - Union Beroun tak z poháru SKFS vypadl ve čtvrtfinále.

Poříčany - Beroun 23:1 (10:0). Branky: 7x Bázlík, 4x Bím, 2x Hanzl, 2x Gajdasz, 2x Makovský 3x, Krombholz 2x, Kutina, Hetcl, Holler - Šikanedr. Rozhodčí: Remenec - Mizič, Šestořád. Diváků: 233.