SK Poříčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Poříčany
www.skporicany.cz

Příští zápas

Sponzoři klubu

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME!

Chcete i Vy podpořit náš klub? Kontaktujte nás a rádi s Vámi domluvíme podrobnosti.

 

Barso company s.r.o. - - Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami

BENEŠ a LÁT a.s. - www.benesalat.cz - Jsme tradiční strojírenská společnost s historií od roku 1934. Od svého počátku se zaměřujeme na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů ze slitin Al a Zn. Od 50. let 20. století jsme rozšířili technologický záběr o vstřikování plastů a díky dlouhodobému vývoji v oblasti strojních konstrukcí i o licí stroje vlastní konstrukce – první generace NTL strojů pro odlévání ze slitin hliníku. Během 85 let rozvoje se portfolio technologií a schopností kontinuálně rozrůstalo až do dnešní podoby komplexní péče od spolupráce při návrhu, simulacích a konstrukci licích zařízení a nástrojů, přes samotnou realizaci prototypů i sériových dodávek až po dokončovací operace v podobě obrábění, povrchových úprav, či montáží komplexních celků. Právě díky kombinaci širokého spektra technologií pod jednou střechou a po generace rozvíjené know-how v technických disciplínách zjednodušujeme a zrychlujeme svým zákazníkům cestu od nápadu k sériové realizaci. Naší další milou činností je práce na značce Seva, která od 70. let přináší radost dětem díky plastovým stavebnicím a dalším hračkám vyráběných v našem závodě v Suticích.

CeskyBrod.NET - CeskyBrod.NET - Poskytujeme připojení k internetu již od roku 2002 jak bezdrátově, tak na optické síti… a nejen to. Naší prioritou je rychlý a kvalitní zákaznický servis. Vlastní optickou síť a s ní i velkou část českobrodského městského kamerového systému budujeme od roku 2010. Máme kamennou prodejnu v Českém Brodě, servis počítačů, mobilů a notebooků. Smyslem naší práce je především pomoc zákazníkům. Většina našich techniků má více než dvacetileté zkušenosti se správou počítačových sítí i pro zahraniční klienty. Jsme držiteli mnoha mezinárodních certifikací.

DRE Nymburk - www.drenymburk.cz - Od roku 2005 jako rodinná firma otec/syn, působíme v oboru stavebnictví, kde velkou část našich zakázek tvoří úpravy interiérů. Převážně působíme v oblasti okresů Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav. Při realizacích interiérů buď novostaveb, nebo rekonstrukcí starších objektů, jsme od počátku vyhledávali vhodného dodavatele interiérových dveří. Po zkušenostech s několika výrobci jsme zvolili společnost DRE. Rozhodli jsme se prioro pro tento region v Nymburce otevřít vzorkovou prodejnu interiérových dveří, která za dobu své existence má nespočet realizací a více jak polovina našich zakázek, které provádíme jsou na doporučení spokojených zákazníků. Zde chceme ukázat širší nabídku dveří, obložkových zárubní a kování, aby zákazníci měli možnost si nabízené zboží nejen prohlédnout z katalogu či internetových stránek, ale na prodejně si je „osahat“ a vidět v reálné podobě. Rádi Vám představíme jednotlivé typy dveří, poradíme s vhodným výběrem a kombinacemi, včetně obložkových zárubní a dveřního kování Pro naše klienty chceme zařídit kompletní servis. V případě, že se rozhodnete pro nákup z naší prodejny, z našich služeb Vám nabídneme zaměření stavebních otvorů na místě realizace a následnou montáž. Za kolektiv prodejů a techniků se velmi těšíme na Vaši návštěvu.

FEOS - - Výroba a prodej hasicích přístrojů. Kontakt info@feos.cz

jirikoula.cz - jirikoula.cz - Počítače na míru. Kompletní návrh, montáž, doprava a zprovoznění počítače na míru zákazníkovi. HW služby. Servis počítačů a notebooků. Diagnostika, výměna komponent, modernizace, zrychlení, čištění. SW služby. Instalace operačních systémů, instalace ovladačů, instalace software, záloha dat, odvirování. Síťové služby. Kompletní návrh a realizace metalických a bezdrátových sítí. Dodání a nastavení síťových prvků. Konzultace a vzdálená podpora. Specifické problémy lze vyřešit na dálku pomocí vzdáleného přístupu.

MarekStejskal.cz - www.marekstejskal.cz - Nabízíme kvalitní a stabilní internetové připojení. S naším internetem je radost pracovat. Poskytujeme rychlé připojení k internetu přes technologie Wifi, VDSL, metaliku, optiku. Připojíte se i Vy do naší sítě.

Obec Poříčany - www.obec-poricany.cz

Proficolor - www.profi-color.cz - Společnost PROFI COLOR, s.r.o. navázala na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1948. Během posledních let se zdokonalovala a rozšiřovala až do současné podoby. Ta však není konečná, jelikož se v současné době firma opět rozšiřuje a to jak v počtu prodejen, tak v počtu služeb poskytovaných našim zákazníkům. V současné době firma zaměstnává 10 malířů a lakýrníků. Společnost sídlí v Nové Vsi u Českého Brodu a má v majetku areál, který byl zakoupen v roce 1997 a je rovněž zrekonstruován. Areál je tvořen a rozdělen na dílny pro lakýrnické práce, na skladové prostory materiálu a parkovací plochu. Součástí je i administrativní budova, v níž kromě kanceláří sídlí i sítě obchodní, zabývající se prodejem veškerého malířského sortimentu. Od roku 2004 jsme řádnými členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Cech zajišťuje svým členům např. odborná školení a semináře, ale především je zárukou kvality pro širokou veřejnost. Dále na www.CMLT.cz

Prostav s.r.o. - www.prostav.com - Společnost Prostav, s.r.o. úspěšně působí na českém trhu od roku 1997. Na realizaci staveb dohlíží čtyři stavební technici, veškeré práce provádíme převážně vlastními zaměstnanci a technikou. Z tohoto důvodu, můžeme zaručit kvalitu a rychlost realizovaných zakázek. Důkazem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich zákazníků, jako jsou společnosti TPCA Czech s.r.o., Agrofert a.s., Philip Morris a.s., Lázně Poděbrady a.s., Veolia Energie Kolín a.s. a další.

Reklamy Richter - www.reklamyrichter.cz - Při založení firmy v roce 2008 jsme působili spíše jako reklamní agentura, která z větší části zprostředkovávala obchod. Klienti však přibývali a nám se do hlavy dostala myšlenka, že trošku překopeme skladbu firmy. Postupem času nám začal být prostor pro podnikání malý a my museli řešit kam chceme vlastně růst. Naskytla se nám možnost pronajmutí objektu v nedaleké Pískové Lhotě. Tuto možnost jsme využili a kompletně tak přesunuli výrobu do nové lokality. Dalším krokem byl nákup pilotního stroje UJV 55-320... a ten nám ukázal, jak malý prostor pro podnikání vlastně máme. Nyní řešíme možnost pronájmu velké haly, kde chceme vybudovat kompletní zázemí pro polep aut (car wrapp) a finalizaci velkých bannerů či pláten pro kina, kamiony nebo i kulisy do filmů. Určitě plánujeme další nákup strojů a rozšíření přímého digitálního tisku na textil (mikiny, trika, pracovní oděv, atd.) a mnohem více. Práce nás baví a chceme růst.

Soukromý rybářský revír NOUZOV I. Český Brod - www.rybarsky-revir-nouzov.cz - Nouzov I. je malebný, středně velký rybník, určený pro sportovní rybolov. Nachází se na okraji Českého Brodu a svojí rozlohou a umístěním v naprosto klidném území přímo vybízí k rybolovu. Rybník byl vybudován v roce 1905, aby sloužil k mlýnskému provozu. Po dlouhé době ve správě Rybářského svazu v Českém brodě byl rybník Nouzov navrácen v restituci původním vlastníkům. Od té doby je Nouzov soukromý rybářský revír a slouží ke sportovnímu rybolovu.

Stavby Zednik - www.stavbyzednik.cz - Jsme menší rodinná firma založená již v roce 1991, což již samo hovoří o našich zkušenostech v oboru. Samozřejmostí je snaha o maximální oboustrannou spokojenost, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud uvažujete o využití našich služeb. Vaší poptávku s Vámi zkonzultujeme, případně připravíme cenovou nabídku...

Týnice s.r.o. - - Naše firma Týnice s.r.o. se sídlem v obci Doubravčice, okres Kolín, se zabývá rostlinnou výrobou. Zaměřujeme se především na ovocnářství. Našim cílem je především kvalitní ovoce, které dodáváme do maloobchodů, a které lze také u nás zakoupit. Věnujeme se rovněž živočišné výrobě.

Ventilace.eu - www.ventilace.eu - Jsme výrobně obchodní společnost s českým kapitálem specializující se na výrobu vzduchotechnického potrubí a ostatní příslušenství vzduchotechnikých rozvodů jako jsou regulační, distribuční a koncové elementy. Naše výrobky dodáváme zákazníkům pro realizace vzduchotechniky v průmyslových objektech, administrativních a obchodních centrech, objektech veřejných služeb, sportovních halách, bytových ale i rodinných domech. Nabízíme kompletní sortiment potrubních rozvodů, flexibilních izolovaných i neizolovaných hadic, těsnící, závěsové a kotvící techniky, filtrační techniky, distribučních elementů, vzduchotechniké izolace i ventilátorů a mnoho dalšího... Vše vlastní výroby nebo od osvědčených světových výrobců. Vzhledem k rozsáhlým investicím a zvyšováním výrobních kapacit jsme přední společností na trhu v oblasti zakázkové výroby 4HR (čtyřhranného) potrubí s denní kapacitou 1.000 m2. 4HR potrubí vyrábíme ve standardu v třídě těsnosti B. V rámci našeho strojního vybavení disponujeme plnokapacitní výrobou kruhového potrubí v těsném i standardním provedení. Více informací naleznete v sekci Výroba. Ročně zpracujeme 1.200 tun plechu. Celková roční produkce 4HR potrubí přesahuje výměru 100.000 m2. Naše výrobně-distribuční centrum najdete v Praze 9 v ulici U Elektry 2 (areál ZEZ) na ploše 4.500 m2 výrobně-skladovacích ploch. Z těchto důvodů zajišťujeme dodávky skladovými položkami a expedici zakázek v bezkonkurenčních termínech. Dosažitelná expedice zakázek již 2 hodiny od objednání. Nabízíme NONSTOP možnost vyzvednutí zboží samoobslužným způsobem 24 h denně, 7 dní v týdnu. Nejpřehlednější účtování potrubí s položkovými výpisy a kontrolními součty. Pro partnery garantujeme výrobní termíny doměrů a neskladových položek do 24 hodin. Disponujeme vlastní autodopravou (dodávkové vozy do 3,5 t a nákladní plachtové vozy do 7,5 t). Našimi klienty jsou přední české realizační společnosti, generální dodavatelé staveb, stavební firmy, velkoobchody z oblasti TZB a DIY, ale i koncoví zákazníci a investoři. Máme bohaté zkušenosti s dodávkami pro zahraniční společnosti a pro stavby pod vedením dozoru GLEEDS. Naše hlavní přednosti jsou výrobní kapacita, bezkonkurenčně krátké dodací termíny a aktivní komunikace se zákazníkem. Flexibilně přistupujeme k plnění veškerých přání našich zákazníků.

SKFS -

Středočeský kraj -

Národní sportovní agentura -

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. TJ Ligmet Milín 30 95:25 79
2. SK Poříčany A 30 62:36 64
3. FC VELIM 30 58:40 54
4. SK Posázavan Poříčí n/S 30 72:50 53
5. SK Sokoleč 30 66:57 53
6. AFK Tuchlovice 30 61:40 48
7. SK Chlumec 30 58:55 46
8. SK Tochovice z.s. 30 61:51 42
9. SK Doksy 30 38:53 41
10. TATRAN SEDLČANY 30 62:69 38
11. TJ Sokol Libiš 30 60:73 37
12. Povltavská FA "B" 30 45:63 33
13. MFK Dobríš 30 50:60 29
14. Mnichovohradišťský SK 30 36:72 23
15. Sparta Kutná Hora 30 42:78 22
16. Spartak Průhonice 30 47:91 20

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Poříčany A
Povltavská FA "B"
2:0
Podrobnosti

Střelci týmu

9 gólů

Luboš Dukay

7 gólů

Tomáš Bím

7 gólů

Jan Makovský

6 gólů

Martin Dudla

4 góly

Petr Janda

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 25210
Posledních 30 dnů: 453 | Posledních 7 dnů: 98 | Poslední den: 11

© 2024 SK Poříčany | Všechna práva vyhrazena | skporicany@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne