SK Poříčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Poříčany
www.skporicany.cz

Příští zápas

Sponzoři klubu

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME!

Chcete i Vy podpořit náš klub? Kontaktujte nás a rádi s Vámi domluvíme podrobnosti.

 

Alena Živanská - www.skporicany.cz - Nájemce hospody na hřišti. OTEVÍRACÍ DOBA: NEDĚLE - ČTVRTEK: 16:00 - 22:00; PÁTEK - SOBOTA: 16:00 - 24:00

Barso company s.r.o. - - Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami

BENEŠ a LÁT a.s. - www.benesalat.cz - Jsme tradiční strojírenská společnost s historií od roku 1934. Od svého počátku se zaměřujeme na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů ze slitin Al a Zn. Od 50. let 20. století jsme rozšířili technologický záběr o vstřikování plastů a díky dlouhodobému vývoji v oblasti strojních konstrukcí i o licí stroje vlastní konstrukce – první generace NTL strojů pro odlévání ze slitin hliníku. Během 85 let rozvoje se portfolio technologií a schopností kontinuálně rozrůstalo až do dnešní podoby komplexní péče od spolupráce při návrhu, simulacích a konstrukci licích zařízení a nástrojů, přes samotnou realizaci prototypů i sériových dodávek až po dokončovací operace v podobě obrábění, povrchových úprav, či montáží komplexních celků. Právě díky kombinaci širokého spektra technologií pod jednou střechou a po generace rozvíjené know-how v technických disciplínách zjednodušujeme a zrychlujeme svým zákazníkům cestu od nápadu k sériové realizaci. Naší další milou činností je práce na značce Seva, která od 70. let přináší radost dětem díky plastovým stavebnicím a dalším hračkám vyráběných v našem závodě v Suticích.

CeskyBrod.NET - CeskyBrod.NET - Poskytujeme připojení k internetu již od roku 2002 jak bezdrátově, tak na optické síti… a nejen to. Naší prioritou je rychlý a kvalitní zákaznický servis. Vlastní optickou síť a s ní i velkou část českobrodského městského kamerového systému budujeme od roku 2010. Máme kamennou prodejnu v Českém Brodě, servis počítačů, mobilů a notebooků. Smyslem naší práce je především pomoc zákazníkům. Většina našich techniků má více než dvacetileté zkušenosti se správou počítačových sítí i pro zahraniční klienty. Jsme držiteli mnoha mezinárodních certifikací.

CHG-Meridian - www.chg-meridian.com - CHG-Meridian je společnost poskytující technologické služby se sídlem v Německu. Specializuje se na leasing a správu průmyslového majetku pro velké společnosti, malé a střední podniky a klienty z veřejného sektoru.

DRE Nymburk - www.drenymburk.cz - Od roku 2005 jako rodinná firma otec/syn, působíme v oboru stavebnictví, kde velkou část našich zakázek tvoří úpravy interiérů. Převážně působíme v oblasti okresů Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav. Při realizacích interiérů buď novostaveb, nebo rekonstrukcí starších objektů, jsme od počátku vyhledávali vhodného dodavatele interiérových dveří. Po zkušenostech s několika výrobci jsme zvolili společnost DRE. Rozhodli jsme se prioro pro tento region v Nymburce otevřít vzorkovou prodejnu interiérových dveří, která za dobu své existence má nespočet realizací a více jak polovina našich zakázek, které provádíme jsou na doporučení spokojených zákazníků. Zde chceme ukázat širší nabídku dveří, obložkových zárubní a kování, aby zákazníci měli možnost si nabízené zboží nejen prohlédnout z katalogu či internetových stránek, ale na prodejně si je „osahat“ a vidět v reálné podobě. Rádi Vám představíme jednotlivé typy dveří, poradíme s vhodným výběrem a kombinacemi, včetně obložkových zárubní a dveřního kování Pro naše klienty chceme zařídit kompletní servis. V případě, že se rozhodnete pro nákup z naší prodejny, z našich služeb Vám nabídneme zaměření stavebních otvorů na místě realizace a následnou montáž. Za kolektiv prodejů a techniků se velmi těšíme na Vaši návštěvu.

FEOS - - Výroba a prodej hasicích přístrojů. Kontakt info@feos.cz

Jikoterm - www.jikoterm.cz - Jsme topení, voda, plyn. Jsme profesionálové, jsme Jikoterm. Jikoterm byl založen panem Jirákem starším roku 1990. Posléze převzal firmu Libor Jirák mladší a v roce 2012 ji transformoval ve společnost s ručením omezeným. Klíčoví zaměstnanci jsou u nás zaměstnáni již více jak 20 let. Během doby působnosti jsme si vybudovali dobré jméno na trhu a našich služeb využilo již několik tisíc zákazníků. U referenčních zakázek lze telefonicky požádat o kontakt na investora zakázky.

MarekStejskal.cz - www.marekstejskal.cz - Nabízíme kvalitní a stabilní internetové připojení. S naším internetem je radost pracovat. Poskytujeme rychlé připojení k internetu přes technologie Wifi, VDSL, metaliku, optiku. Připojíte se i Vy do naší sítě.

Obec Poříčany - www.obec-poricany.cz

Pavel Kadeřábek -

Proficolor - www.profi-color.cz - Společnost PROFI COLOR, s.r.o. navázala na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1948. Během posledních let se zdokonalovala a rozšiřovala až do současné podoby. Ta však není konečná, jelikož se v současné době firma opět rozšiřuje a to jak v počtu prodejen, tak v počtu služeb poskytovaných našim zákazníkům. V současné době firma zaměstnává 10 malířů a lakýrníků. Společnost sídlí v Nové Vsi u Českého Brodu a má v majetku areál, který byl zakoupen v roce 1997 a je rovněž zrekonstruován. Areál je tvořen a rozdělen na dílny pro lakýrnické práce, na skladové prostory materiálu a parkovací plochu. Součástí je i administrativní budova, v níž kromě kanceláří sídlí i sítě obchodní, zabývající se prodejem veškerého malířského sortimentu. Od roku 2004 jsme řádnými členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Cech zajišťuje svým členům např. odborná školení a semináře, ale především je zárukou kvality pro širokou veřejnost. Dále na www.CMLT.cz

Prostav s.r.o. - www.prostav.com - Společnost Prostav, s.r.o. úspěšně působí na českém trhu od roku 1997. Na realizaci staveb dohlíží čtyři stavební technici, veškeré práce provádíme převážně vlastními zaměstnanci a technikou. Z tohoto důvodu, můžeme zaručit kvalitu a rychlost realizovaných zakázek. Důkazem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich zákazníků, jako jsou společnosti TPCA Czech s.r.o., Agrofert a.s., Philip Morris a.s., Lázně Poděbrady a.s., Veolia Energie Kolín a.s. a další.

Reklamy Richter - www.reklamyrichter.cz - Při založení firmy v roce 2008 jsme působili spíše jako reklamní agentura, která z větší části zprostředkovávala obchod. Klienti však přibývali a nám se do hlavy dostala myšlenka, že trošku překopeme skladbu firmy. Postupem času nám začal být prostor pro podnikání malý a my museli řešit kam chceme vlastně růst. Naskytla se nám možnost pronajmutí objektu v nedaleké Pískové Lhotě. Tuto možnost jsme využili a kompletně tak přesunuli výrobu do nové lokality. Dalším krokem byl nákup pilotního stroje UJV 55-320... a ten nám ukázal, jak malý prostor pro podnikání vlastně máme. Nyní řešíme možnost pronájmu velké haly, kde chceme vybudovat kompletní zázemí pro polep aut (car wrapp) a finalizaci velkých bannerů či pláten pro kina, kamiony nebo i kulisy do filmů. Určitě plánujeme další nákup strojů a rozšíření přímého digitálního tisku na textil (mikiny, trika, pracovní oděv, atd.) a mnohem více. Práce nás baví a chceme růst.

Soukromý rybářský revír NOUZOV I. Český Brod - www.rybarsky-revir-nouzov.cz - Nouzov I. je malebný, středně velký rybník, určený pro sportovní rybolov. Nachází se na okraji Českého Brodu a svojí rozlohou a umístěním v naprosto klidném území přímo vybízí k rybolovu. Rybník byl vybudován v roce 1905, aby sloužil k mlýnskému provozu. Po dlouhé době ve správě Rybářského svazu v Českém brodě byl rybník Nouzov navrácen v restituci původním vlastníkům. Od té doby je Nouzov soukromý rybářský revír a slouží ke sportovnímu rybolovu.

Stavby Zednik - www.stavbyzednik.cz - Jsme menší rodinná firma založená již v roce 1991, což již samo hovoří o našich zkušenostech v oboru. Samozřejmostí je snaha o maximální oboustrannou spokojenost, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud uvažujete o využití našich služeb. Vaší poptávku s Vámi zkonzultujeme, případně připravíme cenovou nabídku...

Týnice s.r.o. - - Naše firma Týnice s.r.o. se sídlem v obci Doubravčice, okres Kolín, se zabývá rostlinnou výrobou. Zaměřujeme se především na ovocnářství. Našim cílem je především kvalitní ovoce, které dodáváme do maloobchodů, a které lze také u nás zakoupit. Věnujeme se rovněž živočišné výrobě.

Ventilace.eu - www.ventilace.eu - Jsme výrobně obchodní společnost s českým kapitálem specializující se na výrobu vzduchotechnického potrubí a ostatní příslušenství vzduchotechnikých rozvodů jako jsou regulační, distribuční a koncové elementy. Naše výrobky dodáváme zákazníkům pro realizace vzduchotechniky v průmyslových objektech, administrativních a obchodních centrech, objektech veřejných služeb, sportovních halách, bytových ale i rodinných domech. Nabízíme kompletní sortiment potrubních rozvodů, flexibilních izolovaných i neizolovaných hadic, těsnící, závěsové a kotvící techniky, filtrační techniky, distribučních elementů, vzduchotechniké izolace i ventilátorů a mnoho dalšího... Vše vlastní výroby nebo od osvědčených světových výrobců. Vzhledem k rozsáhlým investicím a zvyšováním výrobních kapacit jsme přední společností na trhu v oblasti zakázkové výroby 4HR (čtyřhranného) potrubí s denní kapacitou 1.000 m2. 4HR potrubí vyrábíme ve standardu v třídě těsnosti B. V rámci našeho strojního vybavení disponujeme plnokapacitní výrobou kruhového potrubí v těsném i standardním provedení. Více informací naleznete v sekci Výroba. Ročně zpracujeme 1.200 tun plechu. Celková roční produkce 4HR potrubí přesahuje výměru 100.000 m2. Naše výrobně-distribuční centrum najdete v Praze 9 v ulici U Elektry 2 (areál ZEZ) na ploše 4.500 m2 výrobně-skladovacích ploch. Z těchto důvodů zajišťujeme dodávky skladovými položkami a expedici zakázek v bezkonkurenčních termínech. Dosažitelná expedice zakázek již 2 hodiny od objednání. Nabízíme NONSTOP možnost vyzvednutí zboží samoobslužným způsobem 24 h denně, 7 dní v týdnu. Nejpřehlednější účtování potrubí s položkovými výpisy a kontrolními součty. Pro partnery garantujeme výrobní termíny doměrů a neskladových položek do 24 hodin. Disponujeme vlastní autodopravou (dodávkové vozy do 3,5 t a nákladní plachtové vozy do 7,5 t). Našimi klienty jsou přední české realizační společnosti, generální dodavatelé staveb, stavební firmy, velkoobchody z oblasti TZB a DIY, ale i koncoví zákazníci a investoři. Máme bohaté zkušenosti s dodávkami pro zahraniční společnosti a pro stavby pod vedením dozoru GLEEDS. Naše hlavní přednosti jsou výrobní kapacita, bezkonkurenčně krátké dodací termíny a aktivní komunikace se zákazníkem. Flexibilně přistupujeme k plnění veškerých přání našich zákazníků.

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Sokoleč 14 37:20 34
2. TJ Sokol Nespeky 15 28:11 33
3. TJ SK Hřebeč 15 38:22 33
4. FC VELIM 15 35:22 26
5. AFK Tuchlovice 15 26:24 23
6. Sparta Kutná Hora 15 25:31 23
7. Povltavská FA "B" 14 33:29 22
8. TATRAN SEDLČANY 15 35:31 21
9. Mnichovohradišťský SK 15 27:24 20
10. SK Poříčany A 15 18:17 20
11. ČLU Beroun 15 16:29 18
12. MFK Dobríš 15 17:30 15
13. SK SPARTAK Příbram 15 33:37 14
14. FC Horky 15 16:23 14
15. Spartak Průhonice 15 26:37 13
16. SK Doksy 15 14:37 10

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Poříčany A
Spartak Průhonice
2:0
Podrobnosti

Střelci týmu

7 gólů

Tomáš Bím

3 góly

Štěpán Urban

3 góly

Luboš Dukay

2 góly

Vojtěch Němec

1 gól

Petr Janda

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 15362
Posledních 30 dnů: 562 | Posledních 7 dnů: 84 | Poslední den: 8

© 2022 SK Poříčany | Všechna práva vyhrazena | skporicany@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne