SK Poříčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Poříčany
www.skporicany.cz

Příští zápas

FC VELIM vs SK Poříčany A

Datum a čas konání: 23.9.2023 16:30

Sponzoři klubu

VŠEM NAŠIM SPONZORŮM Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME!

Chcete i Vy podpořit náš klub? Kontaktujte nás a rádi s Vámi domluvíme podrobnosti.

 

Alena Živanská - www.skporicany.cz - Nájemce hospody na hřišti. OTEVÍRACÍ DOBA: NEDĚLE - ČTVRTEK: 16:00 - 22:00; PÁTEK - SOBOTA: 16:00 - 24:00

Barso company s.r.o. - - Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami

BENEŠ a LÁT a.s. - www.benesalat.cz - Jsme tradiční strojírenská společnost s historií od roku 1934. Od svého počátku se zaměřujeme na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů ze slitin Al a Zn. Od 50. let 20. století jsme rozšířili technologický záběr o vstřikování plastů a díky dlouhodobému vývoji v oblasti strojních konstrukcí i o licí stroje vlastní konstrukce – první generace NTL strojů pro odlévání ze slitin hliníku. Během 85 let rozvoje se portfolio technologií a schopností kontinuálně rozrůstalo až do dnešní podoby komplexní péče od spolupráce při návrhu, simulacích a konstrukci licích zařízení a nástrojů, přes samotnou realizaci prototypů i sériových dodávek až po dokončovací operace v podobě obrábění, povrchových úprav, či montáží komplexních celků. Právě díky kombinaci širokého spektra technologií pod jednou střechou a po generace rozvíjené know-how v technických disciplínách zjednodušujeme a zrychlujeme svým zákazníkům cestu od nápadu k sériové realizaci. Naší další milou činností je práce na značce Seva, která od 70. let přináší radost dětem díky plastovým stavebnicím a dalším hračkám vyráběných v našem závodě v Suticích.

CeskyBrod.NET - CeskyBrod.NET - Poskytujeme připojení k internetu již od roku 2002 jak bezdrátově, tak na optické síti… a nejen to. Naší prioritou je rychlý a kvalitní zákaznický servis. Vlastní optickou síť a s ní i velkou část českobrodského městského kamerového systému budujeme od roku 2010. Máme kamennou prodejnu v Českém Brodě, servis počítačů, mobilů a notebooků. Smyslem naší práce je především pomoc zákazníkům. Většina našich techniků má více než dvacetileté zkušenosti se správou počítačových sítí i pro zahraniční klienty. Jsme držiteli mnoha mezinárodních certifikací.

CHG-Meridian - www.chg-meridian.com - CHG-Meridian je společnost poskytující technologické služby se sídlem v Německu. Specializuje se na leasing a správu průmyslového majetku pro velké společnosti, malé a střední podniky a klienty z veřejného sektoru.

DRE Nymburk - www.drenymburk.cz - Od roku 2005 jako rodinná firma otec/syn, působíme v oboru stavebnictví, kde velkou část našich zakázek tvoří úpravy interiérů. Převážně působíme v oblasti okresů Nymburk, Kolín, Mladá Boleslav. Při realizacích interiérů buď novostaveb, nebo rekonstrukcí starších objektů, jsme od počátku vyhledávali vhodného dodavatele interiérových dveří. Po zkušenostech s několika výrobci jsme zvolili společnost DRE. Rozhodli jsme se prioro pro tento region v Nymburce otevřít vzorkovou prodejnu interiérových dveří, která za dobu své existence má nespočet realizací a více jak polovina našich zakázek, které provádíme jsou na doporučení spokojených zákazníků. Zde chceme ukázat širší nabídku dveří, obložkových zárubní a kování, aby zákazníci měli možnost si nabízené zboží nejen prohlédnout z katalogu či internetových stránek, ale na prodejně si je „osahat“ a vidět v reálné podobě. Rádi Vám představíme jednotlivé typy dveří, poradíme s vhodným výběrem a kombinacemi, včetně obložkových zárubní a dveřního kování Pro naše klienty chceme zařídit kompletní servis. V případě, že se rozhodnete pro nákup z naší prodejny, z našich služeb Vám nabídneme zaměření stavebních otvorů na místě realizace a následnou montáž. Za kolektiv prodejů a techniků se velmi těšíme na Vaši návštěvu.

FEOS - - Výroba a prodej hasicích přístrojů. Kontakt info@feos.cz

Jikoterm - www.jikoterm.cz - Jsme topení, voda, plyn. Jsme profesionálové, jsme Jikoterm. Jikoterm byl založen panem Jirákem starším roku 1990. Posléze převzal firmu Libor Jirák mladší a v roce 2012 ji transformoval ve společnost s ručením omezeným. Klíčoví zaměstnanci jsou u nás zaměstnáni již více jak 20 let. Během doby působnosti jsme si vybudovali dobré jméno na trhu a našich služeb využilo již několik tisíc zákazníků. U referenčních zakázek lze telefonicky požádat o kontakt na investora zakázky.

jirikoula.cz - jirikoula.cz - Počítače na míru. Kompletní návrh, montáž, doprava a zprovoznění počítače na míru zákazníkovi. HW služby. Servis počítačů a notebooků. Diagnostika, výměna komponent, modernizace, zrychlení, čištění. SW služby. Instalace operačních systémů, instalace ovladačů, instalace software, záloha dat, odvirování. Síťové služby. Kompletní návrh a realizace metalických a bezdrátových sítí. Dodání a nastavení síťových prvků. Konzultace a vzdálená podpora. Specifické problémy lze vyřešit na dálku pomocí vzdáleného přístupu.

MarekStejskal.cz - www.marekstejskal.cz - Nabízíme kvalitní a stabilní internetové připojení. S naším internetem je radost pracovat. Poskytujeme rychlé připojení k internetu přes technologie Wifi, VDSL, metaliku, optiku. Připojíte se i Vy do naší sítě.

Obec Poříčany - www.obec-poricany.cz

Pavel Kadeřábek -

Proficolor - www.profi-color.cz - Společnost PROFI COLOR, s.r.o. navázala na rodinnou tradici, jejíž kořeny sahají až do roku 1948. Během posledních let se zdokonalovala a rozšiřovala až do současné podoby. Ta však není konečná, jelikož se v současné době firma opět rozšiřuje a to jak v počtu prodejen, tak v počtu služeb poskytovaných našim zákazníkům. V současné době firma zaměstnává 10 malířů a lakýrníků. Společnost sídlí v Nové Vsi u Českého Brodu a má v majetku areál, který byl zakoupen v roce 1997 a je rovněž zrekonstruován. Areál je tvořen a rozdělen na dílny pro lakýrnické práce, na skladové prostory materiálu a parkovací plochu. Součástí je i administrativní budova, v níž kromě kanceláří sídlí i sítě obchodní, zabývající se prodejem veškerého malířského sortimentu. Od roku 2004 jsme řádnými členy Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR. Cech zajišťuje svým členům např. odborná školení a semináře, ale především je zárukou kvality pro širokou veřejnost. Dále na www.CMLT.cz

PROMET GROUP - www.prometgroup.eu - Skupina PROMET je šestou největší českou rodinnou firmou založenou v roce 1992. Zacílení skupiny PROMET je vytváření prostředí, ve kterém je přirozené synergicky využívat know-how a profesionalitu k pokrytí veškerých procesů k realizaci finálního produktu ve strojírenství, inženýrství a metalurgii. Takřka 40 společností ve skupině formuje celek, který vytváří zázemí, prostředí, nástroje, jednotlivé díly či finální výrobek pro různá odvětví. Jsme schopni postavit halu, zázemí, vybavit je technologiemi, dodat nástroje na míru či konkrétní díly včetně montáže až po centrální služby.

Prostav s.r.o. - www.prostav.com - Společnost Prostav, s.r.o. úspěšně působí na českém trhu od roku 1997. Na realizaci staveb dohlíží čtyři stavební technici, veškeré práce provádíme převážně vlastními zaměstnanci a technikou. Z tohoto důvodu, můžeme zaručit kvalitu a rychlost realizovaných zakázek. Důkazem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost našich zákazníků, jako jsou společnosti TPCA Czech s.r.o., Agrofert a.s., Philip Morris a.s., Lázně Poděbrady a.s., Veolia Energie Kolín a.s. a další.

Reklamy Richter - www.reklamyrichter.cz - Při založení firmy v roce 2008 jsme působili spíše jako reklamní agentura, která z větší části zprostředkovávala obchod. Klienti však přibývali a nám se do hlavy dostala myšlenka, že trošku překopeme skladbu firmy. Postupem času nám začal být prostor pro podnikání malý a my museli řešit kam chceme vlastně růst. Naskytla se nám možnost pronajmutí objektu v nedaleké Pískové Lhotě. Tuto možnost jsme využili a kompletně tak přesunuli výrobu do nové lokality. Dalším krokem byl nákup pilotního stroje UJV 55-320... a ten nám ukázal, jak malý prostor pro podnikání vlastně máme. Nyní řešíme možnost pronájmu velké haly, kde chceme vybudovat kompletní zázemí pro polep aut (car wrapp) a finalizaci velkých bannerů či pláten pro kina, kamiony nebo i kulisy do filmů. Určitě plánujeme další nákup strojů a rozšíření přímého digitálního tisku na textil (mikiny, trika, pracovní oděv, atd.) a mnohem více. Práce nás baví a chceme růst.

Soukromý rybářský revír NOUZOV I. Český Brod - www.rybarsky-revir-nouzov.cz - Nouzov I. je malebný, středně velký rybník, určený pro sportovní rybolov. Nachází se na okraji Českého Brodu a svojí rozlohou a umístěním v naprosto klidném území přímo vybízí k rybolovu. Rybník byl vybudován v roce 1905, aby sloužil k mlýnskému provozu. Po dlouhé době ve správě Rybářského svazu v Českém brodě byl rybník Nouzov navrácen v restituci původním vlastníkům. Od té doby je Nouzov soukromý rybářský revír a slouží ke sportovnímu rybolovu.

Stavby Zednik - www.stavbyzednik.cz - Jsme menší rodinná firma založená již v roce 1991, což již samo hovoří o našich zkušenostech v oboru. Samozřejmostí je snaha o maximální oboustrannou spokojenost, proto nás neváhejte kontaktovat, pokud uvažujete o využití našich služeb. Vaší poptávku s Vámi zkonzultujeme, případně připravíme cenovou nabídku...

Týnice s.r.o. - - Naše firma Týnice s.r.o. se sídlem v obci Doubravčice, okres Kolín, se zabývá rostlinnou výrobou. Zaměřujeme se především na ovocnářství. Našim cílem je především kvalitní ovoce, které dodáváme do maloobchodů, a které lze také u nás zakoupit. Věnujeme se rovněž živočišné výrobě.

Ventilace.eu - www.ventilace.eu - Jsme výrobně obchodní společnost s českým kapitálem specializující se na výrobu vzduchotechnického potrubí a ostatní příslušenství vzduchotechnikých rozvodů jako jsou regulační, distribuční a koncové elementy. Naše výrobky dodáváme zákazníkům pro realizace vzduchotechniky v průmyslových objektech, administrativních a obchodních centrech, objektech veřejných služeb, sportovních halách, bytových ale i rodinných domech. Nabízíme kompletní sortiment potrubních rozvodů, flexibilních izolovaných i neizolovaných hadic, těsnící, závěsové a kotvící techniky, filtrační techniky, distribučních elementů, vzduchotechniké izolace i ventilátorů a mnoho dalšího... Vše vlastní výroby nebo od osvědčených světových výrobců. Vzhledem k rozsáhlým investicím a zvyšováním výrobních kapacit jsme přední společností na trhu v oblasti zakázkové výroby 4HR (čtyřhranného) potrubí s denní kapacitou 1.000 m2. 4HR potrubí vyrábíme ve standardu v třídě těsnosti B. V rámci našeho strojního vybavení disponujeme plnokapacitní výrobou kruhového potrubí v těsném i standardním provedení. Více informací naleznete v sekci Výroba. Ročně zpracujeme 1.200 tun plechu. Celková roční produkce 4HR potrubí přesahuje výměru 100.000 m2. Naše výrobně-distribuční centrum najdete v Praze 9 v ulici U Elektry 2 (areál ZEZ) na ploše 4.500 m2 výrobně-skladovacích ploch. Z těchto důvodů zajišťujeme dodávky skladovými položkami a expedici zakázek v bezkonkurenčních termínech. Dosažitelná expedice zakázek již 2 hodiny od objednání. Nabízíme NONSTOP možnost vyzvednutí zboží samoobslužným způsobem 24 h denně, 7 dní v týdnu. Nejpřehlednější účtování potrubí s položkovými výpisy a kontrolními součty. Pro partnery garantujeme výrobní termíny doměrů a neskladových položek do 24 hodin. Disponujeme vlastní autodopravou (dodávkové vozy do 3,5 t a nákladní plachtové vozy do 7,5 t). Našimi klienty jsou přední české realizační společnosti, generální dodavatelé staveb, stavební firmy, velkoobchody z oblasti TZB a DIY, ale i koncoví zákazníci a investoři. Máme bohaté zkušenosti s dodávkami pro zahraniční společnosti a pro stavby pod vedením dozoru GLEEDS. Naše hlavní přednosti jsou výrobní kapacita, bezkonkurenčně krátké dodací termíny a aktivní komunikace se zákazníkem. Flexibilně přistupujeme k plnění veškerých přání našich zákazníků.

SKFS -

Středočeský kraj -

Národní sportovní agentura -

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. TJ Ligmet Milín 6 19:4 18
2. SK Sokoleč 6 21:10 16
3. SK Poříčany A 6 13:4 16
4. AFK Tuchlovice 6 13:5 11
5. SK Tochovice z.s. 6 17:8 9
6. SK Chlumec 6 13:9 9
7. SK Doksy 6 8:12 9
8. FC VELIM 6 13:11 8
9. TJ Sokol Libiš 6 15:17 6
10. SK Posázavan Poříčí n/S 6 7:9 6
11. Povltavská FA "B" 6 8:12 6
12. TATRAN SEDLČANY 6 9:14 6
13. Spartak Průhonice 6 10:17 5
14. MFK Dobríš 6 7:15 4
15. Mnichovohradišťský SK 6 7:22 4
16. Sparta Kutná Hora 6 5:16 1

Kompletní tabulka

Poslední zápas

SK Chlumec
SK Poříčany A
1:1
Podrobnosti

Střelci týmu

4 góly

Kristian Janko

3 góly

Jindřich Dobřanský

2 góly

Tomáš Bím

1 gól

Jan Makovský

1 gól

Luboš Dukay

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 20816
Posledních 30 dnů: 888 | Posledních 7 dnů: 259 | Poslední den: 24

© 2023 SK Poříčany | Všechna práva vyhrazena | skporicany@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne